مدیر محلی خدمات ارسال اجناس
ChaterHouse
طبقه بندی : کاری / اقتصادی / زنجیره تامین
کشور : امارات متحده عربی
تاریخ آگهی : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
زبان : انگلیسی
عربی
تخصص : پیش بینی کسب و کار
مشاوره فروش
مایکروسافت پاورپوینت
مایکروسافت اکسل
مدارک : مدرک لیسانس دانشگاهی
بازگشت
توضیحات

درباره نقش

مشتری ما به دنبال یک فرد کارآفرین محور است که می تواند به رشد تجارت و تقویت روابط با تأمین کنندگان اصلی و شرکای قرارداد کمک کند. از شما خواسته می شود که کل شبکه نمایندگان را مدیریت کنید ، اطمینان حاصل کنید که قیمت های دریافتی بهترین شرایط اقتصادی شرکت را برآورده می کند ، در حالی که کیفیت خدمات ارائه شده به مشتری را به خطر نمی اندازد. علاوه بر این ، شما وظیفه دارید مطالعات مفصلی را در مورد کلیه شرایط و ضوابط قرارداد و همچنین بیانیه مربوط به کار انجام دهید ، تا روشهای صحیحی را که برای اجرای آن به منظور تضمین انطباق شرکت در نظر گرفته شده است در حالی که همچنین می توانید فرصتهای افزایش سود را تشخیص دهید. . در این نقش اساسی شما بین مشتریان نیروی دریایی / نظامی و نمایندگان محلی ارتباط برقرار خواهید کرد و از اجرای موفقیت آمیز کلیه خدمات عملیاتی و لجستیکی ، مطابق هر قرارداد ، اطمینان خواهید داشت. علاوه بر این از شما خواسته می شود گزارش های تجزیه و تحلیل روند دقیق ، پیش بینی های کسب و کار و بررسی P&L را به مدیران شرکت ارائه دهید.درباره شما

برای اینکه برای این نقش در نظر گرفته شوید ، باید مدرک تحصیلی در زمینه تحصیلات و یا یک رشته مرتبط را داشته باشید. آگاهی از خدمات بندری به ویژه در رابطه با کشتی های دریایی بسیار سودمند است اما ضروری نیست. نامزد موفق باید تجربه قبلی در زمینه لجستیک یا حمل و نقل داشته باشد و باید در نقش مدیریتی هم به عنوان یک همکار مستقل و هم به عنوان هدایت تیم کوچک فعالیت داشته باشد.
سرویس ارسال درخواست کار
سرویس جابرود به شما کمک می کند تا مشخصات خود را به کارفرما ارسال نموده و مقدمات مراحل استخدام خود را فراهم اورید
توجه داشته باشید که این یک سرویس رایگان بوده و جابرود هیچ نقش و منفعنی در فرایند شغل یابی و استخدام نداشته و اطلاعات شما فقط در صورت موافقت شما در بانک داده های کارجویان ما ذخیره می گردد.
دارای توانایی های زبان مورد نیاز
دارای توانایی های تخصصی مورد نیاز
دارای مدارک مورد نیاز
تمایل دارم اطلاعاتم در بانک کارجویان جابرود ذخیره گردد
Captcha


گزارش آگهی ( کد : 47 )

Captcha

وبلاگ