سرپرست زیرساخت
ChaterHouse
طبقه بندی : کاری / مهندسی / انفورماتیک
کشور : امارات متحده عربی
تاریخ آگهی : ۳ خرداد ۱۳۹۹
زبان : انگلیسی
عربی
تخصص : Microsoft Active Sync
Microsoft Active Directory
Microsoft Exchange Server
Microsoft Office 365
مهارت برنامه ریزی و سازماندهی
مدیریت پروژه
مهارتهای پیشرفته ارتباطی
زیرساخت انفورماتیک
مدارک : لیسانس مهندسی
بازگشت
توضیحات

درباره نقش

این نقش شما را ملزم به ارائه رهبری استراتژیک و مدیریت عملیاتی برای خدمات زیرساختی می کند تا از خدمات ICT به مشتریان خود به بالاترین استانداردهای توافق شده اطمینان حاصل شود. شما همچنین می توانید برنامه ریزی ، طراحی و نصب راه حل های جدید شبکه ، هماهنگی گروه های پروژه ، مشاوران و تأمین کنندگان را کنترل کنید تا اطمینان حاصل شود که این راه حل ها نیازمندی ها ، بودجه ها و بازه های زمانی مشخص شده را برآورده می کند. سایر مسئولیت های کلیدی شامل مدیریت ، توسعه و آموزش کارکنان تیم زیرساخت ، اطمینان از انگیزه و مجهز بودن آنها برای ارائه خدمات با کیفیت بالا در همه زمان ها می باشد.درباره شما

نامزد موفق باید دارای مدرک کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد و دارای حداقل ۷ سال سابقه کار مرتبط با حداقل ۴ سال در اجرای زیرساخت های مهم فناوری اطلاعات در مقیاس بزرگ باشد. شما باید تجربه فنی گسترده ای در مهندسی شبکه ، مهندسی سیستم و مدیریت بانک اطلاعات داشته باشید. همچنین شما باید مایل باشید مسافرت گسترده به یکی از مراکز فیلیپین داشته باشید. ضروری است که مهارتهای عالی بین فردی و مدیریت مردم را نشان دهید. صدور گواهینامه مدیریت پروژه سودمند است.
سرویس ارسال درخواست کار
سرویس جابرود به شما کمک می کند تا مشخصات خود را به کارفرما ارسال نموده و مقدمات مراحل استخدام خود را فراهم اورید
توجه داشته باشید که این یک سرویس رایگان بوده و جابرود هیچ نقش و منفعنی در فرایند شغل یابی و استخدام نداشته و اطلاعات شما فقط در صورت موافقت شما در بانک داده های کارجویان ما ذخیره می گردد.
دارای توانایی های زبان مورد نیاز
دارای توانایی های تخصصی مورد نیاز
دارای مدارک مورد نیاز
تمایل دارم اطلاعاتم در بانک کارجویان جابرود ذخیره گردد
Captcha


گزارش آگهی ( کد : 91 )

Captcha

وبلاگ