هماهنگ کننده سفر
ChaterHouse
طبقه بندی : کاری / اداری / سرویس ها
کشور : امارات متحده عربی
تاریخ آگهی : ۳ خرداد ۱۳۹۹
زبان : انگلیسی
عربی
تخصص : Microsoft Office 365
مایکروسافت اکسل
مایکروسافت پاورپوینت
مایکروسافت ورد
مدارک : مدرک لیسانس دانشگاهی
بازگشت
توضیحات

درباره نقش

این یک نقش همیشگی است که برای سازمانی کار می کند که خود را به پیشرفت استعداد و مهارت در سطح خود می رساند. این نقش اداری چالش برانگیز و سرعتی است که مهارت های ارتباطی و اولویت بندی قوی از اهمیت بالایی برخوردار است. مشتری به تاریخ و تخصص خود در منطقه افتخار می کند و به همین دلیل ، Charterhouse به دنبال یک نامزد با تجربه سفر حرفه ای است که به طور خاص در امارات متحده عربی به دست آمده است.درباره شما

نامزد موفق باید از قبل در ابوظبی مستقر باشد - هر نامزد خارج از امارات به دلیل محدودیت های ویزای فعلی مورد بررسی قرار نمی گیرد. شما باید بسیار سازگار باشید و تجربه هماهنگی سفر را که در بخش خدمات مالی ، دولتی یا مشاوره به دست آمده ثابت کنید. شما دارای ذهنیتی "بدون کار خیلی کوچک" خواهید بود و قادر خواهید بود کارهای ساده ای را با سهولت و اشتیاق انتخاب کنید. شما قادر خواهید بود به خوبی فشار را تحمل کنید ، یک بازیکن تیم طبیعی هستید و قادر به ایجاد روابط کاری قوی و مدیریت با ذینفعان ارشد با حرفه ای و سهولت خواهید بود.

داوطلبان با تجربه کار Amadeus از مزیت بالایی برخوردار خواهند بود ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که تجربه قبلی شما در سیستم در CV شما مشخص شده است.
سرویس ارسال درخواست کار
سرویس جابرود به شما کمک می کند تا مشخصات خود را به کارفرما ارسال نموده و مقدمات مراحل استخدام خود را فراهم اورید
توجه داشته باشید که این یک سرویس رایگان بوده و جابرود هیچ نقش و منفعنی در فرایند شغل یابی و استخدام نداشته و اطلاعات شما فقط در صورت موافقت شما در بانک داده های کارجویان ما ذخیره می گردد.
دارای توانایی های زبان مورد نیاز
دارای توانایی های تخصصی مورد نیاز
دارای مدارک مورد نیاز
تمایل دارم اطلاعاتم در بانک کارجویان جابرود ذخیره گردد
Captcha


گزارش آگهی ( کد : 92 )

Captcha

وبلاگ